Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

Tellimuste vastuvõtmine

Veebipoes saab esitada tellimusi ööpäeva ringselt järgmiseks argipäevaks, kui minimaalne ajavahe võiks olla 24 tundi.  

Rahvuslikel pühadeks (1. Jaanuar, Jõulud, Vabariigi aastapäev, jne) ei saa esitada veebipoes tellimust.

Tellimuste täitmine

Suuremateks tähtpäevadeks (sõbrapäev, emadepäev, naistepäev, jne) täidab kuller tellimusi jooksvalt. Rahvuslikel pühadel (1. Jaanuar, Jõulud, Vabariigi aastapäev, jne) veebipoe kullerteenus ei tööta. 

Hinnad

Tallinnas on kullerteenuse hinnaks 5 eurot ja Harku, Saue, Saku, Viimsi, Jõelähtme ja Rae (enamik postiindekse) valdadesse on koheletoimetamise hinnaks 8 eurot.

Kohaletoimetamise aja määramine

Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, tuleb kliendil suunduda kassasse, mida tähistab üleval paremas nurgas korvikujuline ikoon. Isikuandmete sisestamise lehel tuleb kliendil valida esimesest lahtrist kohaletoimetamise kuupäev ja teisest lahtrist kohaletoimetamise kellaaeg. Kui soovitud kuupäev või kellaaeg on juba hõivatud, teatab veebikeskond seda ja palub valida uus sobiv aeg.

 

Klienti ei olnud kodus

Juhul kui klienti ei olnud kodus selleks ette nähtud ajal, viib kuller saadetise Nurme Lilleäri poodi aadressil Vabaduse pst 75, Tallinn, Estonia. Klient saab sellele järgi tulla poe lahti oleku aegadest lähtudes, kui saadetis ei hoita üle kahe päeva.

Võta ühendust

Telefon: (+372) 6706411 
Moiiltelefon: (+372) 56203429
Meiliaadress: janatibar@gmail.com

Aadress: Vabaduse pst 75, Tallinn, Estonia

Phaidra OÜ  – REG nr: 11490303                                                                         KMK nr: EE101237604